ZMIĘKCZACZE WODY

Zobacz naszą ofertę uzdatniania wody i montaż zmiękczaczy na terenie Krakowa


Poprawa jakości wody użytkowej niesie ze sobą szereg korzyści. Dłuższa żywotność instalacji i sprzętu, który ma z nią bezpośredni kontakt oraz zdrowie to główne z powodów, dla których warto zamontować zmiękczacz wody.

Co to znaczy twarda woda?

Z twardą wodą mamy do czynienia wtedy, gdy znajdujące się w niej wapń i magnez występują w większej ilości, niż powinny. Jakie skutki wywołuje twarda woda?

1. Powoduje nieestetyczne zacieki na ceramice łazienkowej.
2. Sprzyja tworzeniu się kamienia kotłowego w urządzeniach grzewczych oraz instalacjach.
3. Zwiększa zużycie energii.
4. Stanowi idealne środowisko do rozwoju bakterii żelazistych.
5. Wysusza skórę i włosy.
6. Naraża pranie na żółtobrązowe plamy.
7. Jest powodem suchych, szorstkich i sztywnych ubrań.

Zmiękczacze wody są gwarancją korzyści widocznych gołym okiem. Uwaga. Miękka woda lepiej smakuje. Nie posiada metalicznego posmaku.

Uzdatnianie wody

Oprócz zmiękczania wody bardzo ważna jest także jej filtracja. Dzięki filtrowaniu usuwane są z wody wszelkie zanieczyszczenia bakteryjne oraz mechaniczne. Filtrowana woda wolna jest między innymi od:

• nierozpuszczonych elementów pochodzących z instalacji,
• chloru psującego smak i zapach,
• cyst,
• ołowiu,
• wirusów,
• alergenów.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani montażem zmiękczaczy wody, montażem filtrów do wody w Krakowie, zachęcamy do kontaktu. Brutalnych efektów twardej i zanieczyszczonej wody pozbędziecie się szybko i na zawsze. Inwestycję w zmiękczacz wody polecają eksperci, twarda woda w domu to nie problem.

Oto przykład naszej pracy

Zobacz jaki mamy zasięg działania

Jesteśmy od 1998 roku na polskim rynku. Sporo zleceń mieliśmy w miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Nowe Brzesko, Skawina, Dobczyce, Myślenice, Wieliczka, Gdów.

Jesteśmy wszędzie !