OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Zastanawiałeś się czym jest ogrzewanie podłogowe ? Montaż i instalacja ogrzewania podłogowego.

Jeśli dalej zastanawiasz się nad tym, czy warto zamontować ogrzewanie podłogowe w Twoim domu, to znajdziesz tutaj odpowiedź na swoje pytanie!

Krąży wiele mitów o opłacalności podłogówki, jednak tylko początkowe koszty są wyższe niż w przypadku tradycyjnych grzejników. Co warto podkreślić, późniejsze niższe rachunki oraz mniej emitowanych szkodliwych substancji do środowiska zwracają w całości poczynioną inwestycję. Wynika to z utrzymywania niższej temperatury, która daje porównywalny komfort do dużo cieplejszych radiatorów.

To sprawdzone rozwiązanie, które znali już starożytni Grecy, wykorzystujący do ogrzewania swoich domostw gorące powietrze pod posadzką.

Jako klient, masz możliwość wyboru dowolnego źródła ciepła. Ja w pełni dbam o to, aby przystosować ogrzewanie podłogowe do Twoich indywidualnych potrzeb. Wykorzystanie oszczędnej i ekologicznej instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła to zdecydowanie przyszłość w tej branży.

Nie musisz się w żaden sposób ograniczać, jeśli chodzi o materiał, z którego planujesz wykonać podłogę. Zastosuję odpowiednie materiały, które pozwolą bezpiecznie używać paneli, drewnianych desek, jak i płytek.

Do moich kompetencji należy również wykonanie projektu instalacji. Bez tego nie można zacząć prac na żywym organizmie. Wsłuchuję się w potrzeby moich klientów, jednocześnie dzieląc się z nimi moim wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu tego typu usług.

O zadowoleniu klientów z wykonanej przeze mnie pracy świadczą pozostawione przez nich liczne referencje oraz bogate portfolio realizacji. Jest ono publiczne, żeby każdy zainteresowany mógł na własne oczy przekonać się, jak wyglądałaby usługa wykonana w jego domu.

Wiem, jak ważny jest czas realizacji zlecenia, ale stale dbam również o nawet najmniejsze detale. Staram się zachować równowagę, aby jak najszybciej dostarczać jak najlepsze efekty.

Przyjmujemy zamówienia na terenie Małopolski, przede wszystkim pracujemy w takich miejscach, jak: Nowe Brzesko, Skawina, Proszowice, Wieliczka, Kraków czy Niepołomice.

Oto przykład naszej pracy

Zobacz jaki mamy zasięg działania

Jesteśmy od 1998 roku na polskim rynku. Tutaj pracowaliśmy: Kraków, Skawina, Nowe Brzesko, Proszowice, Wieliczka, Niepołomice, Dobczyce, Myślenice.

Jesteśmy wszędzie !