Serwis De Dietrich

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pomp ciepła De Dietrich. Naprawa, montaż i instalacja.

Firma oferuje profesjonalne usługi związane z montażem oraz instalacją pomp ciepła jak i kotłów. Wykonany przez nich montaż i instalacja są zgodne z zaleceniami i normami producenta.

Pompy ciepła to urządzenia wydajne i ekonomiczne. W połączeniu z panelami fotowoltaicznymi pozwalają na zaoszczędzenie na ogrzewaniu większych sum pieniędzy każdemu domostwu. Wybierając serwis gwarancyjny pomp ciepła De Dietrich klient może liczyć na fachowe doradztwo jak i na uzyskanie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

U specjalistów możliwa jest także naprawa kotłów wykonana na oryginalnych częściach. Profesjonalne oraz rzetelne podejście do wykonywanych prac to domena serwisu. Gwarantują oni szybki dojazd do klienta i szybkie wykonanie wybranej usługi. Bardzo dobrze przygotowany serwis i naprawa De Dietrich oceni i wyceni zakres potrzebnych usług. Każda wycena prowadzona jest w sposób indywidualny, aby można było się dopasować do potrzeb oraz wymagań klienta.

Oferta, jaką przygotował serwis pogwarancyjny De Dietrich pozwala na naprawienie pomp ciepła oraz kotłów. Dotyczy to drobnych jak i poważnych napraw. Klient może liczyć na pełne wsparcie i wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Serwis oferuje swoje usługi na terenie miasta Kraków.

Każdy z klientów otrzymuje od serwisu kosztorys wykonywanych napraw. Naprawa pomp ciepła oraz kotłów jeszcze nigdy nie była tak łatwa i prosta. Wszystko odbywa się pod okiem najlepszych specjalistów posiadających doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności.

Oto przykład naszej pracy

Zobacz jaki mamy zasięg działania naszego serwisu

Jesteśmy od 1998 roku na polskim rynku. Tutaj pracowaliśmy: Kraków, Skawina, Nowe Brzesko, Proszowice, Wieliczka, Niepołomice, Dobczyce, Myślenice.

Jesteśmy wszędzie !